Rasy.

Go down

Rasy.

Post  Administrator on 2012-07-11, 22:03
L u d z i e.


Rasa teoretycznie dominująca na świecie. Ich liczebność, choć od czasu wojny bardzo drastycznie spadła, nadal jest wysoka. Ludzie nie mają szczególnie określonych cech gatunkowych. Jedyne, co można powiedzieć o ogóle ludzi to to, iż nie posiadają jakiś specjalnych, nadprzyrodzonych mocy. Posiadają za to całkiem nieźle rozwinięty mózg i to musi im starczać. Są zdolni do pilotowania maszyn - Gunnery, a także potrafią pracować na najnowocześniejszych komputerach. Żyją na powierzchni, w metropolii, jako jedyna rasa nie musząc się ukrywać.
Ludzie mogą posiadać gratisową cechę na start.

W y n a t u r z e n i.


Istoty pozornie bliskie ideałowi, choć w rzeczywistości im do niego daleko. Są rasą o przeciętnej liczebności. jest ich mniej więcej tyle ile liczy wojsko ludzi. Wynaturzeni wywodzą się z prastarego rodu istot naturalnych. Nazywane dawniej bywały Boskimi Pierwiastkami poprzez zdolności jakie posiadały i to, za kogo się uważały. Istoty te bowiem miały jedną poważną wadę - dumę. Nad wyraz pewne siebie, mające w pogardzie inne rasy czuły się panami świata. Obrzydzeniem więc było dla nich mieszanie krwi. Postawa ta doprowadziła do kazirodztwa, które z pokolenia na pokolenie coraz bardziej się zawężało. Obecnie nie ma już praktycznie żadnego Wynaturzonego, który nie byłby ze sobą w jakikolwiek sposób spokrewniony. Zachowanie to jednak przyczyniło się do znacznego osłabienia rasy, wszakże wiadomo, że zbyt podobne geny potrafią wywołać różnego rodzaju niebezpieczne choroby. Tak też jest w przypadku bytów prawie-idealnych. Mimo swoich nadzwyczajnych zdolności Wynaturzeni bardzo szybko się starzeją, a także posiadają rożnego rodzaju defekty. W przypadku jednych jest to np. daltonizm, innych - zmutowana kończyna. Każdy przedstawiciel posiada jednak gamę własnych defektów i zalet, dlatego też nie można do końca określić, czym się charakteryzują. Jedno jednak można o nich powiedzieć: sa piekielnie silni. Z wyglądu przypominają ludzi, dlatego są tacy niebezpieczni. Z reguły zamieszkują podziemia i jaskinie, lecz niektórzy z nich wtapiają się w mieszkańców metropolii udając ludzi. Wynaturzeni potrzebują pokarmu, dlatego też walczą z ludźmi o terytorium zdatne do życia, jak i o pokarm. Po przegranej wojnie wynaleźli własne maszyny bojowe, stworzone na wzór Gunnerów - Arreny.
UWAGA:
Im wygląd wynaturzenia bardziej przypomina ludzki, tym większe ma szanse na szacunek wśród innych. Jednak zdarza się że wynaturzony w wyglądzie przypomina prawdziwe monstrum na skutek mutacji które zafundowała mu boska cząstka obecna w jego organizmie - takie osobniki są zabijane, bądź przeznaczane do niewolniczej pracy.
Wynaturzeni posiadają następujące cechy rasowe:szybka regeneracja, duża wytrzymałość i wrodzona siła

Z w i e r z o l u d z i e.


Najmniej liczna i najsłabsza rasa ze wszystkich. Żyjący od wieków w ukryciu, bojący się wyściubić nosa ze swoich kryjówek. W pewnym momencie, nie wiadomo kiedy i jak, stali się sługusami Wynaturzeń. Są posłuszne, pracowite i z natury ciche. Ich ciała podobne są do ludzkich, posiadają jednak części, które zdecydowanie pochodzą od zwierząt. Bardzo rzadko wychodzą na powierzchnię czy rozmawiają z ludźmi. Wynaturzeń się boją, dlatego przy nich również nie potrafią zachowywać się całkowicie swobodnie. Niejednokrotnie poniżane i poniewierane. Zdarzają się jednak osobniki, które sprzymierzyły się z ludźmi i żyją w Eridan City. Tak samo jak Wynaturzeni i Ludzie potrafią prowadzić maszyny bojowe, potocznie zwane mechami. Nie idzie im to jednak tak sprawnie jak pozostałym rasom.
Posiadają dobry słuch i węch jako cechy rasowe.

P o s t a c i e S p e c j a l n e.


Postacie Specjalne to wszystkie te postacie, które wykraczają poza ramy rasowe. By móc grać postacią specjalną należy wcześniej dostać pozwolenie od Administracji. Dodatkowo ilość postaci specjalnych jest ograniczona. W zależności od liczebności użytkowników forum będzie ona zmieniana. Dlatego też warto cały czas śledzić ogłoszenia dotyczące zapisów.
Liczba cech uzgodniona zostaje przy udziale gracza i MG.
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum