Bezimienna

Go down

Bezimienna

Post  admin2 on 2012-07-14, 11:21


Informacje Ogólne

Imię i nazwisko: Pinkamena Diane Pie
Pseudonim: Bezimienna, Pinkie
Wiek: Nie przyznam się, bo nie będę już taka urocza
Rasa: Wynaturzona
Organizacja: Armia Natychmiastowej Anihilacji Ludzkości
Ranga: Konstruktor Mechów
  Wygląd zewnętrzny

  Diane posiada bardzo długie, kręcone włosy, o śnieżnobiałej barwie. Fakt, iż jest wynaturzoną można bardzo łatwo poznać po jej oczach, jednak przyzwyczajona jest do noszenia soczewek. Ubiera się raczej wygodnie, chociaż nigdy nikt nie widział, żeby nosiła spodnie. Prawdopodobnie nigdy w życiu nie miała ich na sobie, ponieważ sukienki i spódnice uważa za symbol kobiecości. Nie wyróżnia się pokaźnym rozmiarem biustu, jednak nie da się powiedzieć, iż jej piersi są małe. Najbardziej istotną cechą jej wyglądu jest jednak uśmiech. Wynaturzeni kojarzeni są raczej z dumą i pogardą w oczach, Bezimienna zaś sprawia wrażenie osoby wiecznie wesołej, przyjaźnie nastawionej do świata, odstając tym samym od większości swojej rodziny.
  Tajemnica państwowa - Diane ma defekt twarzy. Nie może przestać się uśmiechać.

Charakter postaci

Diane wbrew pozorom nie jest chodzącym ideałem. Pod powłoką jedynej wśród wynaturzonych, niezdeformowanej (aż tak) kobiety, kryje się osoba, która zrobi wszystko, by osiągnąć zamierzony cel - całkowitą anihilację istot ludzkich, bez względu na ich poczynania i zamiary. Jako konstruktor mechów sprawdza się wręcz idealnie. Ma to prawdopodobnie związek z jej delikatną, acz dającą o sobie znać nerwicę natręctw, która każde jej dopracowywać je w najmniejszym stopniu. Jest bardzo ufna, jeśli chodzi o wynaturzonych. Traktuje ich jako rasę wyższą, stworzoną do tego, by zająć miejsce ludzi. Twierdzi, że nie boi się niczego. Być może jest to prawda, zważywszy na to, że praktycznie ze wszystkim sobie radzi i na każde paranormalne zjawisko ma jakieś logiczne wyjaśnienie. Chociaż na to nie wygląda, jest dowcipna. Jej największą bronią jest sarkazm.


   Talenty

  • Czytanie, pisanie, wykonywanie obliczeń
  • Konstruowanie i naprawianie maszyn
  • Pilotowanie własnych mechów
  • Nie upadanie na ziemię od odrzutu broni

   Cechy

   Rasowe

  • Szybka regeneracja - Ktoś obdarzony tą cechą nawet po otrzymaniu bardzo ciężkich ran może po kilku dniach wrócić do normalnego funkcjonowania, bez śladów obrażeń.
  • Duża wytrzymałość - Cecha bardzo popularna wśród żołnierzy, to najczęściej na froncie ma znaczenie nasza wytrzymałość. Wpływa ona na ilość ran które jesteśmy w stanie przyjąć.
  • Wrodzona siła - Niektórzy spośród nas są dużo silniejsi niż na to wyglądają i podejmują się chociażby zapasów z bykiem. Takie osoby albo są skończonymi głupcami albo posiadają te cechę.

   Dodatkowe

  • Zaradna - Słyszałeś o takich ludziach, którzy zrobią coś z niczego i to będzie działać? Tacy, którzy poradzą sobie w każdej sytuacji? Oto przedstawicielka tej nieprzeciętnej rasy.
  • Chodząca piękność - Miałeś kiedyś to, że idziesz ulicą, dziwki rzucają w ciebie pieniędzmi, menele bułkami? Bo postać z tą cechą tak.

   Słabości

   Dodatkowe

  • Depresja - Postać często popada w depresję.
  • Nerwica natręctw - Dlaczego kreska na tym kubeczku jest krzywa? Mam ochotę rzucić nim w ścianę. Rzuciłem.Broń/Mech:


Pinkemena Diane Pie
Code:
Diane przyszła na świat na kilka lat przed pierwszymi, produkowanymi przez ludzi Gunnerami. Pierwszą ofiarą ich ataków, a zarazem dla niej najtragiczniejszą był jej ojciec. Pomimo tego, iż nienawiść do innych ras wpajano jej od młodości, po tym zdarzeniu została jednym z największych przeciwników PEPLu w historii, chociaż dziewczyna nie wydaje się być negatywnie nastawiona do niczego. Bezimienna, bo taki pseudonim nadano jej w ANALu, przeniknęła do Eridian City jako zwyczajna kobieta, z racji tego, iż jej wygląd najbardziej nadawał się do tego zadania. Nie wyróżniając się z tłumu, przebywała tam przez zaledwie tydzień. Uczyniła jednak coś, dzięki czemu wynaturzeni mogli stanąć do walki z PEPLem - ukradła projekty najnowszych Gunnerów. O dziwno, jak się okazało, Diane bardzo dobrze poradziła sobie z ich dokładnym odtworzeniem. Miały one jednak pewną wadę. Wynaturzeni nie potrafili kierować nimi tak dobrze jak wyszkoleni, ludzcy piloci. Zamiast na prędkość, postawiła na ich wytrzymałość i siłę ataku. Pomimo tego, iż były to mechy dość powolne, przyjmowały na siebie silniejsze ciosy, nie tracąc ani jednej śrubki. Obecnie Diane nie jest jedynym konstruktorem arrenów, jednak jest z nich wszystkich najbardziej znana, dzięki prawdopodobnie najsilniejszemu mechowi, jakiego kiedykolwiek stworzono - Gunwaldowi.

Ekwipunek: Prawdopodobnie ma przy sobie skrzynkę z narzędziami i pistolet. Rzadziej gaz pieprzowy. Posiada również fałszywe dokumenty, z którymi pojechała do Eridian City.

_________________

W-Who the hell.. do you think
I AM.....?
avatar
admin2
Grafik Forum

Liczba postów : 23
Join date : 2012-07-12

View user profile http://osu.ppy.sh/u/1287351

Back to top Go down

Re: Bezimienna

Post  Administrator on 2012-07-15, 11:46

Akceptuję.

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum