Kaiser Ezekiel

Go down

Kaiser Ezekiel

Post  Ezekiel on 2012-07-15, 12:23


Imię i Nazwisko: Ezekiel Deadwalker
Pseudonim: Kaiser
Wiek: 22 lata
Rasa: Wynaturzenie
Organizacja: ANAL
Ranga: Kaiser, głównodowodzący ANAL

Wygląd zewnętrzny: Ezekiel jest dość postawnym mężczyzną. Dobrze zbudowany, bo ważący 80 kilogramów i wysoki na całe 182 centymetry, zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, taka rola Kaisera. Szerokie plecy Deadwalkera są prawdziwą paletą, pełną tatuaży. Najważniejszym z nich jest jednak wzór który posiada na całym ciele. Posiada trójkątny, gładki podbródek bez cienia zarostu, nie odstające od czaszki przekłute uszy i typowy dla ludzi nos. Jego usta lubią się uśmiechać, odsłaniając wtedy garnizon ostrych, białych zębów. Po obu stronach nosa ulokowane przez stwórcę zostały ślepia. Nad każdym z jego oczodołów znajduje się wyraźna kreska gęstych brwi. Włosy wynaturzenia mają kolor granatowy, zazwyczaj strzyżone są tak, że z tyłu jego głowy są wygolone od poziomu szyi, zaś z przodu i u góry trochę dłuższe. Pozwala mu to czesać się na sposoby, które nie śniły się najśmielszym fizjologom. Z powodu jego mutacji oczy mają czerwony kolor tęczówki i coś w rodzaju obwódki wokół źrenicy. Otóż Ezekiel widzi świat w odcieniach szarości, czerni i bieli oraz szkarłatu. Tak, jedynym kolorem który widzi to czerwień, toteż właśnie ten kolor jest jego ulubionym i zawsze zwraca jego uwagę. Odbija się to też na ubiorze, gdyż jego płaszcz jest właśnie koloru czerwonego. Nikt nie wie, czy poszarpany kawał materiały można nazwać płaszczem, ale dopóki jest spięty wokół jego szyi złotymi spinkami, to jest powszechnie akceptowany. Ezekiel znany jest jeszcze z jego upodobania co do obnażania torsu. Nie zakłada na siebie niczego oprócz pary spodni, klapek kubota i owej kontrowersyjnej peleryny, jedynie brzuch i przedramiona obwiązuje białym bandażem.
Charakter: Znacie ten typ osobowości który nigdy nie mierzy siły na zamiary, i działa bez zastanowienia? Taki właśnie jest Ezekiel. Nie oznacza to że nie jest dobrym strategiem, ale zdolność zaryzykowania życia swojego i swojego wojska dla przeczucia że wszystko się uda nie jest cechą dobrego dowódcy. Chociaż z drugiej strony... Jakkolwiek posiada dar, który sprawia że ma posłuch wśród swoich ludzi. Jego sposób wyrażania się jest bogaty we wszelkie inwektywy i potoczności, ale mimo to zachowuje podniosły ton. Coś jest w tym wynaturzeniu. Kocha epickość całym sobą i próbuje pompować ją w każdą czynność jaką wykonuje. A warto dodać że mimo iż sam sprawia wrażenie wolno myślące, jego doświadczenie wojenne pozwala mu na opracowanie strategii idealnych.
Został już przedstawiony jako idealny dowódca, co jest jego najważniejszą cechą. Za nią podąża energiczność. Kaiser nie może usiedzieć na tyłku ani minuty, toteż zazwyczaj szybko przechodzi do działania. Ma też zwyczaj walki razem z żołnierstwem, zostawiając robotę dowódczą swoim generało. Wychodzi z założenia że rolą Kaisera nie jest rządzić, lecz inspirować i zagrzewać do boju. Prowadzi więc ludzi własnym przykładem, ryzykując życiem razem z nimi. Gwałtowność Ezekiela zaczyna stanowić problem, kiedy ten znajdzie się daleko od pola bitwy. Często problem rozwiązuje wykonując ćwiczenia, niszcząc różne sprzęty dla zabawy czy sparingując się z kim popadnie. Drzemie w nim siła nie do opanowania. Chociaż nie jest leniwy, unika pracy jak może. Cesarze nie są od tego by pracować, oni mają tylko wydawać rozkazy.
Poza tym wszystkim, jest wręcz legendarnie chciwy. I nie chodzi tu tylko o złoto, które zresztą kocha całym sercem. Jest spragniony przede wszystkim wiedzy, umiejętności i władzy. Zatem mimo faktu że bystrzakiem nie jest, uwielbia słuchać dysput na tematy o których nie ma bladego pojęcia. Poszerza w ten sposób swoją wiedzę, która i tak nigdy mu się nie przydaje. Często pobiera nauki u mistrzów różnych dziedzin, próbując sprawiać wrażenie bardzo mądrego, zazwyczaj bez skutku. Poza tym, sprawia wrażenie kogoś kto potrafi wszystko. W dzieciństwie oglądał wyścigi na strusiach, i został wylosowany aby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Ku zdumieniu towarzystwa, wykręcił lepszy czas od zwycięzcy zawodów. Jak to robi? Po prostu szybko się uczy nowych umiejętności, a robi to często. Po prostu uwielbia nabywać doświadczenia. Uwielbia też rządzić, i władza nad Armią Natychmiastowej Anihilacji Ludzkości raczej mu nie wystarcza. Uważa że osoba jego kalibru powinna rządzić światem. Całym, włącznie z jego mieszkańcami.
Umiejętności:
Pilotaż
Walka Wręcz
Obeznanie z Bronią Strzelecką
Doświadczenie w Walce Mieczem

Cechy:
Duża Wytrzymałość
Szybka Regeneracja
Wrodzona Siła
Mocna Budowa
Wyśmienity Refleks

Słabości:
Krótkowzroczność
Niedosłyszenie
Deformacja


Broń/Mech:
Historia: Ezekiel był tylko zaniedbanym dzieciakiem który nie odznaczał się niczym szczególnym. Niski, choć dobrze zbudowany chłopak lubiał przebywać wśród ludzi, najlepiej jednak czując się w cieniu lidera. Kochał przy tym wszelkiego rodzaju gry sprawdzające sprawność fizyczną, spryt, logiczne myślenie. Radził sobie z nimi różnie, lecz porażki przyjmował z honorem twierdząc że każde niepowodzenie uczy go jak wygrywać. Kiedy wyrósł trochę, został wcielony do struktur ANAL.
I jako młody rekrut trafił do tak zwanego piekła na przedpolu Eridan City. Tacy jak on, nieopierzeni i nie przedstawiający żadnej wartości bojowej nie mieli prawa wsiąść do mechów, walczyli pieszo. Kurczowo trzymając karabin, rzecz bez której byli tak bezbronni w obliczu zagrożenia zostali wysłani aby unieszkodliwić załogę baterii artyleryjskich przeciwnika. Wtedy nikt jeszcze nie wiedział jak bardzo ten plan oderwany jest od rzeczywistości. Ha, oczywiście że grupa Ezekiela stanowiła znakomity cel dla maszyn przeciwnika. Cztery ogromne maszyny z symbolem PEPLu wymalowanych na błyszczącym lakierze opuściły bezpieczne szańce i skierowały się w stronę dwunastu młodych chłopaków uzbrojonych wyłącznie w broń krótką. Brzmi jak dwanaście trupów? Dla Ezekiela brzmiało to jak szansa wykazania się.
Nie trzeba chyba dodawać że z urazem głowy wylądował w szpitalu polowym. Koniec wojny dla tego mężczyzny, dobra robota. Z tego powodu Ezekiel został zakwalifikowany jako Bohater Wojenny a wiadomo że tacy otrzymują nominacje na wysokie stanowiska. (PRZEPRASZAM ZA HISTORIĘ XD)

Informacje dodatkowe: Absolutnie nic dodatkowego.
Ekwipunek: Cały ANAL jest jego własnością + oczywiście maszyna.
avatar
Ezekiel
Moderator Forum

Liczba postów : 11
Join date : 2012-07-12

View user profile

Back to top Go down

Re: Kaiser Ezekiel

Post  Administrator on 2012-08-04, 18:55

Akceptuję, wreszcie xD

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum