Mechy.

Go down

Mechy.

Post  Administrator on 2012-07-11, 23:14


Żyjemy w świecie, w którym technologia zawładnęła człowiekiem (i nie tylko). Jednym z najnowszych wynalazków człowieka są maszyny zbudowane po to, by walczyć. Posiadają one spore rozmiary, równające się z budynkami w metropolii. Przez wszystkich nazywane są Gunnerami i dowodzić nimi mogą jedynie Ci, którzy mają w sobie dostatecznie dużo woli walki i... odrobinę umiejętności! Mechy te posiadają twarze, które niektórym wydają się ludzkie, a ciała mają kształt humanoidalny. Dzięki temu są smukłe i szybkie. Na ich kształt powstały maszyny nielegalne - Enneary. Ogromne, o kształtach przypominających anioły, maszyny należące tylko i wyłacznie do Organizacji Ratowniczej Armii Ludzkości. Mają trochę wolniejsze ruchy, za to ich pancerz jest trwalszy od Gunnerów.
Wynaturzeni, podpatrując ludzi, także stworzyli swoje maszyny bojowe. Nazwali je Arrenami. Maszyny te wielkością dorównują Gunnerom, wyglądem zaś zdecydowanie się różnią. Są dużo bardziej masywne, nie przystosowane do bardzo szybkich ruchów i uników. Za to ich powierzchnia jest twardsza, co pozwala im na otwarte ataki. Generalnie, są istnymi maszynami do zabijania. Niepodważalną twórczynią pierwszych i najsilniejszych Arrenów jest Bezimienna.
Wszystkie mechy różnią się od siebie wyglądem, jak i typem. Także inwencja twórcza jest tu wręcz wskazana.

Standardowe mechy mają wysokość 8 metrów, aczkolwiek zdarzają się wyjątki. Wiadomo jednak, że członkowie PEPLu nie będą mieli większych, gdyż ich mechy robione są seryjnie. Ewentualnie dowódca może mieć większego.

avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum