ClySS ( Clyfford Still )

Go down

ClySS ( Clyfford Still )

Post  Clyfford Still on 2012-07-19, 21:43Imię i Nazwisko: Clyfford Still
Pseudonim: CS ( raczej używane w organizacji ) Cly ( raczej nie przepada za tym pseudonimem ) ClySS
Wiek: 33 prawie
Rasa: Wynaturzony
Organizacja: Armia Natychmiastowej Anihilacji Ludzkości
Ranga: Kapitan

Wygląd zewnętrzny:

Clyfford jest bardzo wysokim bo ponad 190 cm mężczyzną jednak nie przesadnie umięśnionym. Ma karnację mulata odpowiednio do okolic od, których pochodził. Słońce szybko go łapie dlatego jego wytrzymałość na wysokie temperatury i oparzenia słoneczne jest znacznie większa. Jest jak najbardziej złudnie podobny do zwykłego człowieka wynaturzenia na jego ciele są bardzo nieznaczne lub ukryte. Ma bardzo ciemne wpadające pod ciemny ziemisty zieleń włosy i miodowe oczy. Cly jest od urodzenia praktycznie ślepy na lewe oko, które nie reaguje na bodźce świetlne jednak to jedno z jego niewielu zmian. Zdolności jakie ono posiada to wykrywanie ruchów, obiektów ukrytych, organizmów żywych, elektroniki i sygnałów przeciwnika na bardzo niskich falach podczerwieni jednak zdolności te są stosunkowo słabe i tylko wzmocnione technologiczną maską potrafią być przydatne w walce. Ogólnie jego styl ubierania to elegancko i wygodnie, lubi prezentować się w klasycznych mundurach mimo ich nieporęczności podczas walki jako iż w zbrojach specjalnie dostosowanych do panujących warunków jak i podczas pilotowania maszyn.

Charakter:
Jak na wynaturzonego jest nieco dumny jednak nie do końca utożsamia się i podkreśla własnej rasowości jakby nie był ani wynaturzonym ani człowiekiem. Przede wszystkim jednak porywczy i uparty, przez to często wplątuje się w niepotrzebne kłopoty. Nie umie końca strategicznie pojmować porażek dlatego w organizacji nie jest w stanie zajmować wyższego stanowiska aniżeli kapitan oddziałów. Sam jednak jest przekonany, że jego awans to głownie kwestia czasu. Wydaje się zazdrościć młodszym od siebie na wyższych stanowiskach, nawet jeżeli im służy potrafi mieć niewyparzoną gębę i pakować się konflikty więc czasami potrzebuje kogoś kto mu przypomni z kim naprawdę walczy. Clyfford w duszy nie do końca jednak nienawidzi ludzi, coś im zawdzięcza co go czasami hamuje w działaniach, mimo wszystko robi wszystko by nie stracić szacunku własnej rasy i szansy jaką dala mu niewielka deformacja by walczyć z nabytym wrogiem. Niebezpieczeństwo często traktuje jak rozrywkę by się sprawdzić i oczywiście zdobyć sławę i uznanie. Dla dobrej zabawy o też działa sam w tajemnicy przed organizacją.
W uczuciach raczej oschły i niewyrzutny, zamknięty w sobie jednak działający w sposób nieskoordynowany. Mało z kim umie się dogadać naprawdę jednak w wyjątkowych sytuacjach potrafi się dość dobrze zdyscyplinować.

Umiejętności:
 • Obsługa mecha
 • Widzenie w podczerwieni
 • Walka w ręcz


Cechy:
 • szybka regeneracja
 • duża wytrzymałość
 • wrodzona siła
 • duża zręczność


Słabości:
 • częściowa ślepota ( przy białym świetle )
 • słaba koncentracja
 • ofidofobia (panika, lęk i obawa przed wężami)


Broń/Mech:Historia:
Jego pochodzenie nie jest do końca wiadome, w bardzo wczesnym dzieciństwie został znaleziony przez ludzką eskapadę, która po jego jak najbardziej niewidocznym stopniu wynaturzenia zabrała go do Eridan City. Przez okres dzieciństwa był traktowany jak zwykły człowiek, do lat 3 przebywał w domu dziecka potem otrzymał normalną rodzinę, która się nim opiekowała.
Najdziwniejszym jednak faktem jaki prześladował rodzinę to szybkie dojrzewanie Cly'a oraz jego wzrok, przez ten cały czas był uznawany za osobę niepełnosprawną i przez to odizolowaną. Jednak tak naprawdę swoją zastępczą rodzinę bardzo kochał i szanował bo dzięki niej czuł się na dobrą sprawę człowiekiem. Do lat 17 bardzo dużo spędzał w klinikach chcąc "wyleczyć" albo przywrócić na dobrą sprawę wzrok, który od zawsze był bardzo słaby. Podczas tych wszystkich badań wyszło, że z kodem genetycznym bohatera jest jednak coś nie tak i tak naprawdę jest on po prostu wynaturzony. Jego rodzinę nie poinformowano o jego prawdziwej tożsamości. Pewnego wieczoru udało mu się podsłuchać rozmowę pracujących przy nim lekarzy i nieco w szoku tego co się dowiedział. Dowiedział się także, że już niedługo zostanie przekazany w ręce PEPLu i ostatecznie eksterminowany.
Cly ostatecznie ryzykownie ze swoją "ślepotą" jeszcze tej samej nocy zbiegł z kliniki i wrócił do domu. W chwili gdy się tam dostał zamierzał się tylko pożegnać z rodzicami i zbiec z Eridan City gdy jeszcze miał czas mimo tego nie poinformował ich o tym kim jest.
Za bardzo się bał, że go odrzucą. W chwili gdy miał opuścić dom rodziny znienacka pojawili się działacze PEPLu i oblężyli dom nie dając mu uciec. Cly chciał się bronić ale okazało się że nie jest w stanie nawet dobrze posługiwać się bronią palną. Mimo wszystko jednak nie zamierzał się poddać, chował się i uciekał nim razem z rodziną nie został przyparty do muru. Na koniec jednak bezwzględni działacze organizacji chcąc skończyć szybko i sprawnie akcje zabili niewinnych broniących go ludzi jednakże bohaterowi w ostatniej chwili udało się zbiec na ulicę. Zrozpaczony i pojmany ostatecznie przez ludzi był pewny, że zginie niespodziewanie pojawili się żołnierze ANALu i po znacznej walce z oddziałami wroga udało im się odbić i ocalić bohatera.
Cly dostał się pod dowództwo ANALu i przyjął pseudonim CS, przez ten cały czas od przybycia do bazy był szkolony od najniższego rekruta a nowoczesna technologia w pełni pozwoliła mu opanować niewygodne mutacje przy czym jako jeden z wyjątków zaczął się uczyć pilotażu maszyn i z tym radził sobie całkiem nieźle, awansował.
Po otrzymaniu stanowiska kaprala zasłużył się w walkach z ludźmi i otrzymał własnego Chirona C47 od tego momentu był dla organizacji jednym z najbardziej wykwalifikowanych strzelców, ostatecznie otrzymał rangę kapitana oddziału.

Informacje dodatkowe:
 • urodziny obchodzi 8 listopada


Ekwipunek:
 • bomba ogłuszająca
 • apteczka
 • nadajnik
 • komunikator
avatar
Clyfford Still
Pionier

Liczba postów : 12
Join date : 2012-07-18
Age : 39

View user profile

Back to top Go down

Re: ClySS ( Clyfford Still )

Post  Administrator on 2012-07-20, 10:16

Akceptuję.

Miłej gry :'3

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum