Prawie penthouse - mieszkanie Lee

Go down

Prawie penthouse - mieszkanie Lee

Post  Laureline on 2012-07-29, 13:08

Prawie penthouse, bo znajduje się prawie na szczycie wieżowca. Mieszkanko jest małe, ale Lee mieszka tylko z psem, więc nie stanowi to problemu.
Przedpokój tak jakby jest, ale go nie ma, bo stanowi go tylko i wyłącznie wbudowana w ścianę szafa z wieszakami oraz mały dywanik, na którym stoją buty. Na lewo znajduje się kuchnia. W kącie stoi lodówka, pod ścianą rząd szafek. na jednej z nich stoi stara mikrofalówka, na innej równie stary ekspres do kawy. W kacie na podłodze stoją miski Angusa. Kuchnia jest oddzielona od salonu pół-ścianką.
A salon. Jego połączenie z przedpokojem jest chyba najciekawsze w całym mieszkaniu, gdyż znajduje się on niżej zarówno od przedpokoju jak i kuchni. I to sporo niżej, trzeba zejść aż po pięciu stopniach! Na jego środku stoi kanapa wraz ze stolikiem do kawy, naprzeciw kanapy wisi dość spory telewizor. Po lewej od ekrany, w kącie stoi stuwatowy piec oraz gitara. Natomiast po prawej znajduje się rząd wielkich okien, pod którymi stoi kredens.
Po zejściu z przedpokoju do salonu, po prawej znajdują się drzwi do pokoju Lee. Stoi tu dwuosobowe łóżko, biurko z komputerem, szafa z ubraniami, stół majsterkowicza, a na podłodze leży legowisko Angusa. W pokoju są jeszcze jedne drzwi prowadzące do łazienki. Cały dom jest pilnowany i zarządzany przez Jarvisa - sztuczną inteligencję płci męskiej z angielskim akcentem.
avatar
Laureline
Pionier

Liczba postów : 21
Join date : 2012-07-28

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum