Laureline i już

Go down

Laureline i już

Post  Laureline on 2012-07-29, 15:46

Drogi pamiętniczku... Nie dobra, bez jaj.

Znam:
Irisviel
Cedric

Ostatnio dostałam nową ksywkę. Brzmi ona Lori. Fajna, podoba mi się.

Uzbrojenie mecha:


1. Tranlocator:


Rozmiar: mały
Waga: lekka
Niewielki pistoletopodobny wytwór strzalający dyskami. Ich zasięg do zaledwie dwieście metrów (na tym odcinku lecą w lini prostej, potem zaczynają opadać), ale nie służą one do walki, a tranportu, również w trakcie potyczki. Pierwsze naciśnięcie spustu wystrzeliwywuje dysk, drugie teleportuje użytkownika w miejsce, w którym znadjuje sie dysk w momencie naciśnięcia spustu. Istnieje możliwość przymocowania go do pancerza na nadgarstku, co pozostawia obydwie dłonie wolne. W takim wypadku jest jednak blokwoana jedna z broni ukrytych w ramionach (zależnie od tego, na którym nadgarstku zamocowany jest translokator).


2. Biorifle:Rozmar: średni
Waga: średnia
Broń ta przekształca pierwiastki ciężkie ze stabilnej, stałej postaci w mutagenny szlam. Posiada trzy tryby strzału: szybszy, wyrzucający mniejsze pociski i wolniejszy, ale za to wypluwający ogromne kule śmiercionośnej brei. Ostani pozwala na wystrzelenie niekończącego się strumienia zielonego płynu (jak ze szlaufo ogrodowego, niej więcej).Pokrywanie terenu dywanem toksyn czyni z tej broni niezwykle skuteczną broń defensywną.
Szlam jest śmiercionośny dla ludzi. Kontakt z mniejszą ilością powoduje mutacje i choroby, z większą nawet śmierć. Mechy natomiast w zetknięciu z nim tracą na moblinosci, gduż jest on lepki i zpowalnia pracę stawów. Może nawet przykleic maszynę do podłoża.


3. Stinger:


Rozmiar: duży
Waga: ciężka
Stinger to rodzaj miniguna, strzelający... wszystkim, co ma odpowiednie rozmiaru by zmieścić się do lufy. Najczęściej są to rpzetworzone specjalnie do tego celu kryształy tyrridium. Karabin posiada dziewięć luf połączonych po trzy. Obraca się nie tylko główny wał, ale również te mniejsze po trzy, co zapewnia niesamowitą szybkostrzelność.

4. Sniper rifle:


Rozmiar: duży
Waga: średnia
Karabin snajperski o ogromnym powiększeniu, przerażającym zasięgu i powalającej sile ognia. Zastosowanie w nim tak zwanej floating barrel (pływająca lufa), sprawia, że drga ona za każdym razem w ten sam sposób, co pomaga przy wprowadzaniu poprawek po chybionym strzale, gdyż pocisk za każdym razem zbacza z kursu w ten sam sposób. Jest to jednak rzadko konieczne, gdyż celownik jest 'inteligentny' i automatycznie bierze poprawkę na odległość, wiatr czy nawet kierunek i prędkość poruszania się celu. Dane te są wyświetlane na soczewce lunety, pojawia się czerwony kwadracik pokazujący przewidywane miejsce trafienia.

5. Rocket launcher


Rozmiar: duży
Waga: duży

Rakiety posiadają naprawdę zaskakujący promień rażenia jak i ogromny zasięg. Wyrzutnia posiada tryb namierzania celu, jest on jednak dośc prymitywny i łatwo go zmylić.
Alternatywny tryb ognia pozwala na wystrzelenie do trzech rakiet jednocześnie - w rzędzie, w spirali lub w formie granatów.


6. Tarcza:


Rozmiar: duży
Waga: duża
Tarcza stworzona z myslą o absorbowaniu narpawdę potężnych ataków. Kilka warst tytany przeplatanego z kompozytami zapewnia doskonałą absorbcję energii.


7. Jet pack


Rozmiar: średni
Waga: średni

U zwykłych mechów pozwalający na krótkie loty, jednak dzięki swoim małym rozmiarom i wadze, Squierowi pozwala na regularny lot. Przyczepiany do gniazd na plecach.
avatar
Laureline
Pionier

Liczba postów : 21
Join date : 2012-07-28

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum