Klita Jackiego

Go down

Klita Jackiego

Post  Doicheall on 2012-07-30, 11:35

Mieszkanie Jackie'ego jest małe, szare i wiecznie panuje w nim bałagan.
Od razu na lewo od wejścia znajduje się łazienka. Kawałek dalej są drzwi do sypialnio-gabinetu. Przedpokój jest krótki i niemal od razu przechodzi w salon, który przechodzi w kuchnię. Obydwa pomieszczenia są od siebie oddzielone jedynie rzędem szafek.

Łazienka:
Na lewo od wejścia znajdują się kolejno pralka, ubikacja i umywalka. na przeciwko drzwi stoi wanna, a na prawej ścianie wiszą ręczniki.

Sypialnia:
Na wprost drzwi, pod oknem, stoi proste biurko i równie proste krzesło. Jest to chyba jedyne, w miarę czyste miejsce w domu. Na biurku leży tylko wieczne pióro oraz paczka papierosów. Stoi też na nim prosta lampa.
Na prawo od biurka stoi jednoosobowe łóżko, natomiast na prawo - wilka szafa, kryjąca pewną tajemnicę.

Zbrojownia:
Co bardziej spostrzegawczy zauważą, że łazienka jest nieco krótsza od sypialni. W tym kawałku znajduje się zbrojownia. Jest to kolejne czyste miejsce w domu. Tym razem wręcz pedantycznie czyste, nie znajdziecie tutaj ani odrobiny kurzu.
Do zbrojowni wchodzi się przez szafę w sypialni, której tylna ściana to w rzeczywistości drzwi zamykane na klucz. Zbrojownia jest najciaśniejszym pomieszczeniem w domu. Naprzeciw drzwi stoi stół rusznikarski, a obok niego stalowa szafa z amunicją. Na ścianach wiszą różnorakie bronie.
(Zawartość zbrojowni: 2x Colt 1911, 2x Magnum 44, 2x UZI, M416+ACOG+granatnik, SPAS 12, USAS 12, M95+celownik x12, F2000+ACOG, M14+ACOG, M60, AK-47. Plus oczywiście amunicja do każdej broni.)

Salon:
Na samym środku stoi kanapa oraz fotel. Pod ścianą znajduję się stary telewizor, nie odpalany od tak dawna, że nie wiadomo czy wciąż działa.
Pomiędzy nim i kanapą stoi brudny stolik, na którym widnieją ślady od kubków, szklanek i papierosów.Jest tu też przepełniona popielniczka.
Po prawej stronie tego zestawy znajduje się półokrągły wykusz, w którym stoi stary fortepian matki Jackiego. Chłopak jednak na nim nie gra, więc instrument jest niemiłosiernie zakurzony. Na płycie wierzchniej stoi butelka whisky i szklanka.
Obok wykuszu stoi jeszcze barek, wypełniony najróżniejszymi alkoholami.

Kuchnia:
Oddzielona od salonu jedynie rzędem szafek oraz wyróżniona kafelkami na ścianach i podłodze. Najzwyklejsza kuchnia świata: lodówka, zlewozmywak, piekarnik i kuchenka gazowa, do tego kilka szafek zarówno stojących, jak i wiszących.
Na jednej z nich, obok lodówki, leży paczka papierosów i stoi flaszka burbonu. Na innej szafce jest kolejna popielniczka, do połowy pełna.-------------------------------------------
avatar
Doicheall
Pionier

Liczba postów : 25
Join date : 2012-07-30

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum