Anastasia

Go down

Anastasia

Post  Anastasia on 2012-07-30, 20:23

Imię i Nazwisko: Anastasia Fabre
Pseudonim: Nastia
Wiek: 36 lat
Rasa: Człowiek
Organizacja: ORAL
Ranga: Lekarz Główny na co dzień Lekarz Ostrego Dyżuru

Wygląd zewnętrzny: Dość wysoka z niej kobieta bo ma aż 180 cm wzrostu. Trzeba przyznać, że taki wzrost jest raczej rodzinny patrząc miedzy innymi na jej młodszego braciszka – Ceda. Tak jak on posiada rude włosy, które sięgają do łopatek. I to wszystko jeśli chodzi o rodzinne podobieństwa. Jej oczy są koloru czerwonego, co ciągle zadziwia jej rodzinę, gdzie zazwyczaj przewyższa niebieski kolor oczu. Na jej nosie prawie zawsze można zobaczyć okulary, które służą do czytania ale chodzi w nich bo wygląda jeszcze bardziej mądrze. Kolejnym nieodłącznym elementem jej wyglądu jest papieros. Mimo iż jest lekarzem to jakoś nie potrafi odmówić temu zabójczemu nałogowi. Lecz wracając do wyglądu, trzeba zauważyć, że jest chuda i trzyma bardzo dobrą formę. Nie jest tam jakoś umięśniona tylko widać, że trochę ćwiczy. Do tego ma nawet czym oddychać i uważa, że jej biust jest bardzo adekwatny do jej wieku.
Jeżeli chodzi o styl ubierania to trzeba zaznaczyć, że prawie ciągle chodzi w tym samym. Czyli biała koszula z rękawami, które obowiązkowo muszą być trochę podwinięte, do tego czarne lub brązowe spodnie podwyższonym stanem oraz brązowe buty z typowymi czubami. Jak jest chłodno to zakłada długi pomarańczowy płaszcz z brązowym psem.
Charakter:
Pierwsze co się rzuca w oczy przy rozmowie z nią to upartość. Jak raz coś powie to nie ma bata i tak ma być. Nie pozwala sobie w kaszę dmuchać i każdego kto się jej sprzeciwi lub zrobić coś inaczej niż mówiła, najchętniej by zabiła. Zazwyczaj kończy się to jej kazaniem, groźbami i ewentualnie oberwaniem jakimś ciężkim przedmiotem, który miała pod ręką. Nie należy do osób pozytywnie nastawionych na świat, ani też pesymistycznie. Można powiedzieć, że jest chorym realistom. Jak już pewnie da się domyślić, uwielbia się rządzić. Prawdopodobnie jest to wywołane tym, że wychowała się w wielodzietnej rodzinie. A wiadomo jak to w takiej jest, nie możesz się za bardzo rządzić bo nie jest się jedynym. Nie przepada z małymi dziećmi i za każdym razem jak jakieś na nią patrzy to robi złowrogą minę i z satysfakcją patrzy jak ucieka do mamy. Jest bardzo rodzinna chociaż starsze siostry i młodsze doprowadzają ja często do bólu głowy. A o jedynym bracie to nie wspomina, dość często się z nim wykłóca bo niestety pracują w tym samym miejscu.
Umiejętności:
- szybkie liczenie, pisanie, czytanie
- wiedza oraz doświadczenie z zakresu medycyny
- posługiwanie się bronią palną
- idealne odtwarzanie ludzkiego ciała wraz ze wszystkimi mięśniami, tkankami itd.

Cechy:
- duża zręczność to bardzo ważna cecha u lekarza z ostrego dyżuru, musi zręcznie ale i szybko zszywać rany oraz manewrować narzędziami operacyjnymi
- sokole oko bo bez tego nie mogłaby zajmować się ciężkimi przypadkami w szpitalu
- pojemna głowa – bo medycyna ciągle się rozwija i trzeba gdzieś spamiętywać te informacje, dane, leki itp. które ratują życie

Słabości:
-Uzależnienie od papierosów, nie potrafi po Prost tego rzucić
- Lęk przed spowodowaniem czyjej śmierci… To chyba towarzyszy każdemu lekarzowi i czasami utrudnia pracę
- słaba głowa do picia…

Broń/Mech:

Historia:
Urodziła się w wielodzietnej rodzinie jako „średnie dziecko” nie należała do tych najstarszych, ani do tych najmłodszych. Jak wiadomo jej rodzina słynie z wyśmienitych lekarzy więc tradycyjnie jak każdemu dziecku urodzonemu w tej rodzinie, wmawiano jej, że nie ma nic lepszego od bycia lekarzem. No i utkwiło jej to w głowie podczas późniejszych lat. Jak była jeszcze mała lubiła bawić się w doktora i jeździć do szpitala wraz z rodzicami lub z którąś ze starszych sióstr. Kiedy zaczęła naukę w liceum o profilu biologiczno-chemicznym wiedziała już, że wybierze rodzinny zawód. Z powodu swojego chłonnego umysłu bardzo dobrze się uczyła i nie miała problemów z dostaniem się na medycynę. Nawet można powiedzieć, że sami ją tam chcieli. W końcu miała na nazwisko Fabre i to zaszczyt uczyć kolejną dziewczynę z tej rodziny. Okres studiowania był chyba najbardziej pasjonującym okresem w jej życiu. Wtedy zachowywała się jak typowy student, więc na wykładach była ledwo przytomna, jednak mimo tego wszystkiego na kolokwiach nie miała sobie równych. W czasie kiedy studiowała uzależniła się od papierosów. Podczas drugiego roku zainteresowała się protezami i zaczęła się bardziej zgłębiać w organizm ludzki, przez co niektórzy dziwnie na nią patrzyli kiedy próbowała odtworzyć ludzkie kończyny. Pod koniec ostatniego roku, dowiedziała się, że młodszy brat nie ma ochoty iść w ślady sióstr i uznała go za kompletnego idiotę. Jednak gdzieś tam w głębi szanowała go za to, że się sprzeciwił temu schematowi. Jako pierwsza z rodzeństwa postanowiła mu dopomóc kiedy się przeprowadził.
Od razu po zakończeniu studiów podjęła pracę w szpitalu gdzie prawie na każdym oddziale był ktoś z rodziny. Na początku próbowała swoich sił jako lekarz rodzinny, ale po niedługim czasie nie potrafiła wytrzymać narzekań ludzi z tak błahymi sprawami i mówienie po raz setny tych samych rzeczy. Więc dzięki wpływom rodzinnym przeniosła się na porodówkę, jednak nie potrafiła tam wytrzymać, może przez to, że sama nie będzie miała dzieci (ta… bezpłodność). Ostatnim wyborem i to trafnym było przejście na ostry dyżur. Tempo jakie tam panowało na początku było trochę uciążliwe, ale szybko się do niego przyzwyczaiła. No i tutaj pacjenci nie narzekali na jakieś wysypki. Tak mijały jej lata w szpitalu a ją najbardziej irytowało to, że służba zdrowia odmawiała przyjmowania zwierzoludzi. To było strasznie irytujące i wraz z innymi lekarzami zaczęli się sprzeciwiać i mimo wszystko przyjmować pacjentów, którzy nie byli rasy ludzkiej. Wraz z paroma znajomymi dołączyła do ORALu gdzie zaczęła aktywnie się udzielać. Jednak jako nieliczna z tych lekarzy została na swoim stanowisku w szpitalu. Większość została po prostu z nich zwolniona, a ją szpital chciał zachować, wiadomo z jakiego powodu. No i w ten sposób dotarła do dzisiejszych czasów.

Informacje dodatkowe:
- Pali dość nietypowe papierosy, które według znawców są wręcz okropne. Na ich paczce zobaczy się symbol „Ying i Yang”
- Woli koty od psów i posiada ich parę w mieszkaniu
- jakby ktoś spojrzał na jej zdjęcia z trzech różnych okresów nie rozpoznałby jej ponieważ bardzo eksperymentowała ze swoim wyglądem jak i stylem ubierania
- jej hobby to tworzenie lalek, które wyglądają jak ludzie oraz części ciała, które zewnętrznie i wewnętrznie są podobne do ludzkiego organizmu.
- Tak jak Cedric jest piratem drogowym

Ekwipunek:
paczki papierosów, skalpel, igła i nić do zszywania ran, kilka strzykawek, igieł do nich i fiolek z środkami przeciwbólowymi, pełna apteczka, telefon, portfel, zapasowa para okularów, jeden pistolet krótkiego zasięgu oraz magazynki.
avatar
Anastasia
Pionier

Liczba postów : 6
Join date : 2012-07-30

View user profile

Back to top Go down

Re: Anastasia

Post  Administrator on 2012-07-31, 09:29

Akceptuję. Tym samym zamykam na razie zapisy do ORALu, bo nas już się sporo zrobiło w porównaniu z resztą organizacji.

Miłej gry życzę C:

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum