Gashi Namuto

Go down

Gashi Namuto

Post  Gashi on 2012-08-03, 13:45

Imię i Nazwisko: Gashi Namuto
Pseudonim: G
Wiek: 27 lat
Rasa: Człowiek
Organizacja: PEPL
Ranga: Głównodowodzący

Wygląd zewnętrzny: Gashi jest wysokim i bardzo umięśnionym mężczyzną. Waży około 84 kg na 192 cm wzrostu. Ma krótkie ciemne włosy, postawione do góry na żel. Ma ostre rysy twarzy, które bardzo dobrze komponują się z jego oczami, po których najczęściej można wywnioskować emocje mężczyzny. Usta małe, ale szerokie. Przez prawe oko przechodzi mała blizna, pozostawiona, przez któregoś z licznych przeciwników Gashiego. Tak, jak już wspomniałem jest wysportowanym i bardzo dobrze zbudowanym mężczyzną, ćwiczącym regularnie i dbającym o siebie. Chcąc, nie chcąc, stał się posiadaczem bionicznego ramienia (prawego), które zastępuje mu jego własne, a może sprawuj się nawet lepiej. To tyle jeśli chodzi o jego wygląd..
Charakter: Gashi jest z reguły skrytym człowiekiem, nie lubiącym okazywać swoich uczuć. Zdyscyplinowany i wymagający tego samego od reszty. Będąc jeszcze dowódcą oddziału, wykazywał się kreatywnością i pomysłowością, co choć na początku nie było doceniane (a nawet czasem był przez to karany), na koniec wyskutkowało w objęciu stanowiska Głównodowodzącego. Gashi jako człowiek pełen energii, zawsze wyładowywał ją na polu walki, lecz odkąd objął najwyższe stanowisko w metropolii, zaczął zażywać środki uspakajające, aby nie rozwalić całego biura.. Warto też wspomnieć, iż z natury Gashi, nie nienawidzi innych ras, lecz tego wymaga jego stanowisko, a on jako żołnierz i opiekun Eridan City musi przyjąć zasady na niego nałożone, nawet wbrew jego woli..
Umiejętności:
  - Czytanie, pisanie i liczenie
  - Pilotowane mecha
  - Znakomita walka wręcz, bronią białą i palną
  - Zaawansowany poziom wiedzy z zakresu taktyki i strategii

Cechy:
  - Mocna Budowa, Bardzo aktywne fizycznie osoby są mniej podatne na zmęczenie gdy posiadają tą cechę. Dla kogoś takiego zmęczenie przychodzi dużo później i szybciej mija. Poza tym wszyscy kochają muskulaturę.
  - Wyśmienity Refleks, Zdolność potrzebna zarówno przy obronie jak i przy ataku. Szczególnie jeśli pilotuje się kilkutonową maszynę zniszczenia.
  - Wrodzona Siła, Niektórzy spośród nas są dużo silniejsi niż na to wyglądają i podejmują się chociażby zapasów z bykiem. Takie osoby albo są skończonymi głupcami albo posiadają te cechę.
  - Zmysł przywódcy, Znalazłszy się w opresji zawsze wiesz co robić? Gdy wszyscy inni tracą głowę w obliczu niebezpieczeństwa, ty jeden potrafisz stanąć z nim twarzą w twarz i wygrać? Jeśli tak, to oznacza, że jesteś jednym z niewielu posiadaczy zmysłu przywódcy.-- - Duża Wytrzymałość, Cecha bardzo popularna wśród żołnierzy, to najczęściej na froncie ma znaczenie nasza wytrzymałość. Wpływa ona na ilość ran które jesteśmy w stanie przyjąć

Słabości:
  - Lęk, [i]Boisz się czegoś naprawdę mocno?.. Nadmiaru papierkowej roboty, gdy zabraknie sekretarza.
  - Uzależnienie, [i] Leki na uspokojenie, "Pomoc gdy czujesz, że już nie wytrzymasz".. Zapomnieli dodać o uzależnieniach po przedawkowaniu..

Broń/Mech:

Historia: Gashi urodził się w Eridan City, i tam też się wychowywał pod okiem surowego ojca i kochającej matki. Od najmłodszych lat chłopiec pragnął być kimś w oczach ojca, który praktycznie nigdy nie miał czasu lda syna, będąc jednym z dowódców w PEPLu. Bezwzględu na to chłopak się nie poddawał i gdy tylko miał ku temu okazje, wstąpił do Akademii PEPlu, gdzie chciał pójść w ślady ojca. Jak się później okazało chłopak miał wielki talent do sztuk wojennych, to też szybko opuścił Akademię, na rzecz stania się pełnoprawnym żołnierzem, zasilającym szeregi PEPLu. W swoim ciemnozielonym mundurze wyruszał na wiele misji, podczas których walczył z Wynaturzenionymi, eskortował VIPów, bronił swojej ojczyzny. Pomimo tego, że był świetnym żołnierzem, nieszczęścia dosięgły i go.. Ciągłe misje, odcisnęły na nim swoje znamię, przez co śmierć stała się dla niego zwyczajnym widokiem, a dodatkowo sam podczas jednej z ważniejszych misji stracił całe ramię, którego miejsce później zajęło bioniczna ręka. I tka przez lata sprawując się znakomicie wspiął się na sam szczyt hierarchii PEPLu, gdzie zajął miejsce Głównodowodzącego i trwa na nim do dziś.

Informacje dodatkowe: Nic.. Chyba..
Ekwipunek: Leki uspokajające, telefon (wbudowany do bionicznego ramienia), portfel (pieniądze, dowód..), kluczyki od samochodu i oczywiście ubrania.

Gashi
Wieprzokret

Liczba postów : 2
Join date : 2012-08-03

View user profile

Back to top Go down

Re: Gashi Namuto

Post  Administrator on 2012-08-03, 18:44

Po pierwsze, wstaw avatar.
Po drugie... Komuś chyba zgubiła się jedna słabość. Dopisz proszę.

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Re: Gashi Namuto

Post  Gashi on 2012-08-04, 10:49

Co do avatara wstawię go jak będę w domu : )
Ale co do słabości, to o ile dobrze zrozumiałem tekst w temacie o organizacjach, to Głównodowodzący ma +2 dodatkowe cechy..

Gashi
Wieprzokret

Liczba postów : 2
Join date : 2012-08-03

View user profile

Back to top Go down

Re: Gashi Namuto

Post  Administrator on 2012-08-04, 11:55

2 dodatkowe umiejętności, nie cechy C:

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Re: Gashi Namuto

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum