Lavlita "Lavi" Leifs

Go down

Lavlita "Lavi" Leifs

Post  Lavi on 2012-08-11, 17:45

Imię i Nazwisko:
Lavlita Leifs

Pseudonim:
Lavi

Wiek:
26

Rasa:
Zwierzoczłowiek

Organizacja:
ORAL

Ranga:
Mechanik, konstruktor broni i robotów


Wygląd zewnętrzny:
Lavi jest zwierzoczłowiekiem podobnym z wyglądu do pumy. Ma około 160 cm wzrostu i ma dosyć masywną budowę. Jej sierść w większości jest umaszczenia piaskowego w miejscu podpalana. Nieco ciemniejsze ma włosy. Są jednak bardziej jak ludzkie niż jak jej sierść. Ma sześć kolczyków, po trzy w jednym uchu, ale rozmieszczone niesymetrycznie. Ma wyraziste, kocie, żółtawe oczy. W trakcie trwania zamieszek w wieku 17 lat straciła prawą, tylnią łapę przez co teraz ma ją zastąpioną mechaniczną protezą własnej roboty. Często nosi na szyi obrożę, którą dostała od swojego brata. Nie rozstaje się ona z pendrivem ze złączem USB, które nie wie do czego służy, bo tego typu złącza nie są powszechnie używane ze względu na swoją przestarzałość. Ubiera się w proste bluzki na ramiączkach i krótkie spodenki. Nie nosi butów, bo zwyczajnie by jej przeszkadzały. Nosi za to rękawiczki bez palców przydatne w tym co robi na co dzień i miedziane, spawalnicze gogle. Gustuje w ciepłych brązach.

Charakter:
Lavi jest pracoholiczką. Nie potrafi spędzić dnia na nic nie robieniu. Ciągle coś konstruuje. Uwielbia bawić się maszynami. Jest otwarta w stosunku do swoich przyjaciół. Popiera ORAL mimo jej złych wspomnień z wynaturzonymi. Jest wyjątkowo śmiała i pogodna. Pod względem charakteru i niektórych poglądów odbiega od stereotypów swoich pobratymców. Uwielbia jak jest chłodno, a nie przepada za słońcem, dlatego porusza się raczej nocą, co jej nie przeszkadza przez świetny wzrok. W razie zagrożenia działa instynktownie, a w trakcie pracy stara się przemyśleć swoje ruchy. Jest perfekcjonistką i ciężko znosi porażki, ale przez to pracuje jeszcze więcej i szybko się uczy na swoich błędach. Można uznać iż jest geniuszem, bo w wieku zaledwie 12 lat została wynalazcą. Jest bardzo samodzielna, ale nie przepada za długotrwałą samotnością. Nie umie pracować w grupie. Najchętniej sama by się wszystkim zajęła. Uważa, że zajęłoby to mniej czasu niż tłumaczenie wszystkiego po kolei komu innemu. Jest również bardzo uparta i jak sobie coś uwidzi to nikt jej nie potrafi od tego odciągnąć. Potrafi słuchać i nawet jak się zdenerwuje to panuje nad swoimi emocjami.

Umiejętności:
Konstrukcja mechanizmów, broni i robotów,
biegłe posługiwanie się komputerem i programowanie,
biegłe posługiwanie się bronią palną,
odrobina wiedzy anatomicznej i unerwienia, potrzebna do konstruowania i podłączania mechanicznych protez.

Cechy:
Bardzo dobrze widzi w ciemności i potrafi zobaczyć najmniejszy ruch z odległości kilkuset metrów (SOKOLE OKO)
Potrafi usłyszeć każdy szelest nawet w czasie, gdy śpi i jest wśród hałasu (WYCZULONY SŁUCH)
Potrafi bardzo wysoko skakać przez mechaniczną łapę (ZDOLNOŚĆ WYSOKIEGO SKOKU)
Słabości: Wypadek ten uszkodził jej węch, ale mimo wszystko mocne zapachy potrafi wyczuć. (SŁABY WĘCH)
Przez to co się stało boi się ognia. Można uznać, że niekontrolowany ogień sprawia, że albo stanie jak wryta i będzie się ze strachem wpatrywać w płomienie albo zwyczajnie spanikuje. (LĘK)
Jest uzależniona od pracy. Nie potrafi zrobić sobie dnia wolnego. (UZALEŻNIENIE)

Broń/Mech:


Historia:
Lavi urodziła się na obrzeżach jednego z większych miast. Jako zwierzoczłowiek była potępiana za to kim jest. Jej matka pracowała jako sprzątaczka w domu pewnej ludzkiej rodziny. Ojciec był mechanikiem. Lavi razem z bratem Sath’em pomagała ojcu w warsztacie. Uczyła się od niego bardzo dużo. Mając 12 lat skonstruowała podnośnik, którego jej ojciec używał potem do pracy. Wtedy był względny pokój, ale w wieku siedemnastu lat zaczęły się zamieszki w ich okolicy. Był środek nocy kiedy zaczęła się wojna podziemnych gangów. Dom Lavi sponął doszczętnie. Wypadek ten uszkodził jej węch, ale mimo wszystko mocne zapachy potrafi wyczuć. Przez to co się stało boi się też ognia. Można uznać, że niekontrolowany ogień sprawia, że albo stanie jak wryta i będzie się ze strachem wpatrywać w płomienie albo zwyczajnie spanikuje. Została ona uratowana przez swojego starszego brata, ale niestety ten zginął wypychając ją przez okno w ostatniej chwili zanim dom się zawalił. Jej rodzice nie mieli szans na ucieczkę, ponieważ dom zaczął się palić od strony ich sypialni i zawalił się strop. Jedyne co nie spłonęło to warsztat, który znajdował się kilka metrów od domu. Lavi dostała się do niego i niestety była zmuszona odciąć sobie poparzoną stopę, która nie miała już czucia i częściowo się zwęgliła. Z tego co znalazła w warsztacie skonstruowała prowizoryczną łapę i podłączyła ją tylko do głównych nerwów, przez co potrafiła ruszać nią tylko w głównych stawach, żeby móc w miarę normalnie chodzić. Była zmuszona opuścić warsztat po paru dniach, ponieważ doskwierał jej głód. Łapa zdążyła się nieco zagoić, ale nadal bolała. Spakowała kilka potrzebnych rzeczy, takich jak klucze, śruby, kable i części i opuściła miasto, prawie doszczętnie zniszczone. Po ulicach walały się trupy, a smród rozkładających się i spalonych ciał ogarniał całą okolicę. Kto mógł ten uciekł, a reszta zginęła. Zatrudniła się w warsztacie w nie dotkniętym przez konflikty mieście, a w międzyczasie zaczęła zajmować się również robotyką i konstrukcją broni.

Informacje dodatkowe:
Ma kolekcję wszelkich kluczy, większość po ojcu,
Znalazła kiedyś pendrive’a i postanowiła mieć go przy sobie dopóki się nie dowie jak odtworzyć z niego dane,
Nie ma nic przeciwko ludziom, ale ma problemy z tolerowaniem wynaturzonych, ponieważ obwinia ich o śmierć rodziny.

Ekwipunek:
Zestaw narzędzi, broń, komunikator wbudowany w obrożę
avatar
Lavi
Mały Pionier

Liczba postów : 4
Join date : 2012-07-27

View user profile

Back to top Go down

Re: Lavlita "Lavi" Leifs

Post  Administrator on 2012-08-17, 05:55

Akceptuję.

_________________
avatar
Administrator
Główny Administrator

Liczba postów : 162
Join date : 2012-07-11

View user profile http://epic-challange.forumpolish.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum