Current date/time is 2018-12-17, 20:07

Metropolia Eridan City


 • Metropolia Eridan City

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Ratusz Miasta


  Najważniejsza część Eridan City, jeżeli brać pod uwagę dowodzenie metropolią. Tutaj zasiada najważniejsza osoba w mieście. Znajdują się tu także różnego rodzaju urzędy, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Jak więc wygląda ratusz? To duży, wysoki budynek przypominający bardziej wieżę. Pokryty białym tynkiem z masą okien i pięter.
  Siedziba PEPL
  6 Topics
  6 Posts
  Sala obrad.
  2012-07-13, 18:32
  Administrator View latest post
 • Dzielnica Handlowa


  Masz ochotę na małe zakupy? A może całkiem spory wypad na cały dzień po sklepach? Dzielnica Handlowa Eridan City zaprasza! Znajdziesz tu wszystko, od małych drobiażdżków i pierdółek po porządnej jakości ubrania czy meble. W tej dzielnicy także znajdują się wszelkiego rodzaju restauracje, od najdroższych, do tych przystępnych dla biedoty.
  6 Topics
  15 Posts
  Komenda
  2012-08-07, 20:33
  Ezekiel View latest post
 • Dzielnica Mieszkalna


  Dzielnica składająca się z wysokich bloków i wieżowców. W obecnych czasach większość ludzi żyje właśnie w tego rodzaju mieszkaniach, wysokich, przestronnych. W dzielnicy mieszkalnej znajdują się także apartamenty i bardzo drogie kamienice. Jeżeli jesteś miłośnikiem domków jednorodzinnych... Będzie Ci tu smutno.
  5 Topics
  113 Posts
  Faith's Place
  2012-08-05, 14:56
  Wunder Baum View latest post
 • Szpital


  Miejsce przeznaczone dla chorych i poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Szpital Eridan City jest duży, nie za wysoki, czym wyróżnia się pośród wszystkich innych budynków-wież wokół. Pomalowany jest na biało, a nad głównym wejściem widoczny jest namalowany czerwony krzyż. Kadra lekarska jest całkiem niezła, tak więc, nie trzeba obawiać się złej diagnozy, czy leczenia.
  Siedziba ORAL
  8 Topics
  72 Posts
  Wejście głowne
  2012-08-12, 16:52
  Anastasia View latest post
 • Park


  Oddzielony od całej reszty miasta, dosyć spory obszar. Od wiosny aż do jesień mieni się kolorami, sprawiając iż dużo osób w wolnych chwilach do niego przychodzi. A to ławeczka, a to jeziorko, a to jeszcze coś innego, co nadaje parkowi swojego uroku i naprawdę cudownego klimatu.
  2 Topics
  45 Posts
  Eridan Square
  2012-07-29, 19:02
  Administrator View latest post
 • Obrzeża miasta


  Najbardziej oddalone od ratusza części miasta. Stopniowo, im bardziej się od niego oddala tym więcej pojawia się piasków przypominających pustynię. Cześć ta nie jest także zbytnio zamieszkała, zwłaszcza, że rejon ten nie należy do bezpiecznych. Wszelkie ataki na miasto odbywają się wlaśnie tutaj, przez co jest tu więcej zniszczonych budynków i ruin, niż by się mogło zdawać.
  1 Topics
  1 Posts
  Mały warsztat
  2012-09-14, 10:58
  Lavi View latest post

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked